INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Të dashuruar me të verdhën? Vjen lajmi i mirë për ju, ajo do mbizotëroj kudo [FOTO]

Të dashuruar me të verdhën? Vjen lajmi i mirë për ju, ajo do mbizotëroj kudo [FOTO]

Publikuar më: 16:10 22-11-2017

Ndryshe nga sezonet e tjera dimërore këtë vit e verdha do të mbizotërojë në rrobat tona.

Ajo do jetë kudo, tek atletet, xhaketat, pulovrat, fundet madje dhe tek çorapet.

E verdha është një ngjyrë që jep dritë dhe e lehtë për tu kombinuar me ngjyrat e tjera.

INTv iu sjell disa nga stilet më të bukura të kombinimit të ngjyrës së verdhë.

2a6bed333b5a25b81b5cd03a2040be69.jpg3bece7280e8d7028a118fd90162dd418.jpg40d50af9ab77af3a63884e16c88da41a.jpg7885d5d6071bf5105488868c73563e77.jpg46706486af5b8cc9c0698f418afeed22.jpgf44c12eda35df4b03ad02a4d09c5d452.jpgb3ba5f26fc1b07c10a0473b195ec96fc--human-voice-yellow-outfits.jpg21fe3e2cf6ecd824611d8a1be98405be.jpgab05929378e984a66b0365468b343946.jpg7c0c52505e8e3f5f4b45b87a430da0ba.jpgeff49847f5f986a94e58303658e68c2c.jpg5fcd2516b0686933bbf5e17408a99ce4.jpgd2eca93f1e9d31df2bb511734312a4de.jpg602948105b2e55eb782c043f93efc847.jpg7b2c0a465bb522ec9d25eeeecba9815e.jpg998fb38510b29dae8b2a00cfb4791570.jpgdc82077f83ef90186a299b2433e740c7.jpg2be545b8ae92f7749b2bc5fa3cb75a6a.jpgae78ea0175989097e971758c540bdb35.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027029514312744
    array(1) { ["section"]=> string(85) "te-dashuruar-me-te-verdhen-vjen-lajmi-i-mire-per-ju-ajo-do-mbizoteroj-kudo-foto-42752" }