INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Të biesh në dashuri? Mos e bëj”, Çfarë po ndodh me Era Istrefin? [FOTO]

“Të biesh në dashuri? Mos e bëj”, Çfarë po ndodh me Era Istrefin? [FOTO]

Publikuar më: 09:56 13-07-2017

Erdhe pse nuk ka bërë kurrë komente rreth jetës së saj private, afërsia e madhe që Era Istrefi tregon  me menaxherin e saj , Faton Shoshi ka bërë që mediat t’i cilësojnë si një çift.

Ata arrijnë ta shijojnë marrëdhënien e tyre edhe duke u treguar të rezervuar në publik dhe duken nga ata çiftet për t’u marrë shembull. Megjithatë , krah fotot së postuar së fundmi nga këngëtarja e “Redrum”, shkruan: “Të biesh në dashuri, mos e bëj”. Kjo na bën dyshues mos vallë Era ndihet e zhgënjyer në dashuri dhe i ka dhënë fund lidhjes?  

Megjithatë, na pëlqen të mendojmë pozitivisht duke menduar se ajo shprehje është thjesht një pjesë nga teksti i këngës së saj të re. Madje këtë herë 23 vjeçarja do të vijë shumë ndryshe edhe në look.

 et5y65u67iukuyjk.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0012879371643066
  array(1) { ["section"]=> string(71) "te-biesh-ne-dashuri-mos-e-bej-cfare-po-ndodh-me-era-istrefin-foto-32294" }