INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Taylor Swift nuk është më femra më e pasur në muzikë, ja kujt ia dorëzon kurorën... [FOTO]

Taylor Swift nuk është më femra më e pasur në muzikë, ja kujt ia dorëzon kurorën... [FOTO]

Publikuar më: 18:18 25-11-2017

Taylor Swift është bërë emër mjaft i lakuar në showbiz-in botëror.

Përveç lidhjeve apo romancave me meshkujt të ndryshëm ajo mbante edhe titullin si ‘më e paguara në muzikë’. Por është koha që  të dorëzojë kurorën. Është Beyonce ajo që po ia zë vendin këngëtares e cila sipas ‘Forbes’  fitoi plot 105 milionë dollarë nga albumi ‘Lemonadë’ dhe në turneun botëror.

Pas saj, vendin e dytë e mban Adele me një fitim prej 69 milionë dollarësh në vit. Ndërsa vendin e tretë e mban Taylor Swift me një shumë prej 44 milionë dollarësh të fituar këtë vit. 

beyonce-brooklyn-stage-beyonce-tumblr2__iphone_640.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011200904846191
    array(1) { ["section"]=> string(90) "taylor-swift-nuk-eshte-me-femra-me-e-pasur-ne-muzike-ja-kujt-ia-dorezon-kuroren-foto-43043" }