INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tani nuk do të ndaloni së dëgjuari! Dua Lipa publikon bashkëpunimin e shumëpritur [VIDEO]

Tani nuk do të ndaloni së dëgjuari! Dua Lipa publikon bashkëpunimin e shumëpritur [VIDEO]

Publikuar më: 15:38 26-10-2018

Suksesi i saj në skenën ndërkombëtare është afrimuar tashmë dhe duket se Dua Lipa nuk ndalet me bashkëpunimet e fuqishme.

Pasi arriti tregun aziatik të muzikës me bashkëpunimin me grupin e njohur Korean ‘Black Pink’, Dua tani vjen me një tjetër bashkëpunim të fuqishëm me legjendën e muzikës italiane, Andrea Bocelli.

Sot është publikuar balada e titulluar ‘If Only’, e cila do të jetë pjesë e albumit të Bocellit, ‘Si dhe mund të themi se jemi dashuruar kaq shumë pas këtij bashkëpunimi dhe nuk ndalojmë dot së dëgjuari.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094640254974365
    array(1) { ["section"]=> string(92) "tani-nuk-do-te-ndaloni-se-degjuari-dua-lipa-publikon-bashkepunimin-e-shumepritur-video-76691" }