INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tani janë dyshja perfekte e HOLLYWOOD-it, por shihni si dukeshin Mario dhe Kim K kur ishin fëmijë [FOTO]

Tani janë dyshja perfekte e HOLLYWOOD-it, por shihni si dukeshin Mario dhe Kim K kur ishin fëmijë [FOTO]

Publikuar më: 18:36 27-06-2018

Sot është një ndër make-up artistët më të famshëm në botë dhe kjo dalë talentit të tij dhe bashkëpunimit të tij me Kim Kardashian. Në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani në INTv në rubrikën "Dikur&Sot"u fol për dyeshen të famshme. Sot e shihni si “Mbret I Kontureve”, por ja si ka qenë femijë Mario. Duhet thënë një djalosh çapkën!

Mario Dedicanovic

mariioo.jpg

Kim është ndër femrat më seksi në botë dhe pak javë më parë u shpall femra më me ndikim në botën e modës por shihni si dukej Kim kur ishte fëmijë...
Po aq e bukur sa tani dhe me ëmbëlsinë e një fëmijë, por tani ajo i detyrohet edhe Marios shumë dhe ajo është shumë mirënjohese ndaj tij./intv.al/

Kim Kardashian

kimm.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072629451751709
    array(1) { ["section"]=> string(107) "tani-jane-dyshja-perfekte-e-hollywood-it-por-shihni-si-dukeshin-mario-dhe-kim-k-kur-ishin-femije-foto-63031" }