INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tani i shihni seksi dhe shumë të pasura por shikoni si ishin para famës motrat Kardashian-Jenner [FOTO]

Tani i shihni seksi dhe shumë të pasura por shikoni si ishin para famës motrat Kardashian-Jenner [FOTO]

Publikuar më: 17:53 04-12-2017

Sapo thua KARDASHIAN, direkt të shkon mendja tek Kim dhe motrat e saj seksi që dikur mund të themi se nuk e meritonin këtë titull...

Edhe mund të habiteni por edhe mund të thoni se ndryshimi i vetëm është se janë më të pasura dhe tashmë mund të bëjnë çdo ndërhyrje të mundshme që duan. Disa i gjykojnë për jetën që bëjnë edhe disa të tjerë i kanë zili por një gjë është e sigurt, tani motrat Kardashian-Jenner janë “ON TOP”, ç’ka do të thotë se ato janë ‘brand’ më vete dhe secila ka një impakt të madh në botën e showbizz-it, shkruan intv.al. Por shihni si dukeshin vite më parë, atëherë kur ishin pa asnjë ndërhyrje edhe tërësisht natyrale dhe jo kaq të pasura sa sot. Mos u habisni shumë...

composite-kardashians.jpg

nintchdbpict000260330428-e1471541964692.jpg

51930594.jpgkendall-jenner-nose-job1.jpg

maxresdefault.jpgkylie.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026919841766357
    array(1) { ["section"]=> string(102) "tani-i-shihni-seksi-dhe-shume-te-pasura-por-shikoni-si-ishin-para-fames-motrat-kardashian-jenner-43899" }