INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Surprizë! Dua Lipa pjesë e bashkëpunimit të Bebe Rexhës dhe Rita Orës? [FOTO]

Surprizë! Dua Lipa pjesë e bashkëpunimit të Bebe Rexhës dhe Rita Orës? [FOTO]

Publikuar më: 22:25 11-11-2017

Më në fund ndodhi ajo që kemi dashur gjithmonë Bebe Rexha dhe Rita Ora ka konfirmuar se ajo do të jetë në këngën e ardhshme të Rita Orës. Bëhet fjalë për këngën "Girls" të cilën Rita e ka kënduar në festivalin "Radio's 1 Big Weekend". Përveç Bebes edhe Charli XCX do të jetë pjesë e këtij bashkëpunimi por  Bebe ka treguar se ka edhe një personazh te katert. Shumë fansa kanë aluduar për shumë emra të ndryshëm ku kanë menduar se mbase Raye do të bashkohet këtij singelli por të shumtë janë ata që mendojnë se do jetë Zara Larsson. Ndërsa ajo çka shqiptarët duan është që bashkëpunëtorja e katërt të jetë shqiptarja e famshme Dua Lipa por mesa duket një lajm i mirë për të gjithë ne, shkruan intv.al. Edhe një ndër radiot më të dëgjuara ,“1033ampradio” e cila ndodhet në Boston ka dhënë shpresa për të gjithë fansat e këngëtareve shqiptare ku tregojnë se jo vetëm Zara por edhe Dua Lipa mund të jetë pjesë e këtij bashkëpunimi. Nëse kjo gjë ndodh kjo kënge do të jetë kënga e vitit pa diskutim./intv.al/  

innnn.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002593994140625
    array(1) { ["section"]=> string(79) "surprize-dua-lipa-pjese-e-bashkepunimit-te-bebe-rexhes-dhe-rita-ores-foto-41673" }