INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Superstari i UFC- MCGREGOR, shfrenohet ne Amsterdam

Superstari i UFC- MCGREGOR, shfrenohet ne Amsterdam

Publikuar më: 19:54 12-02-2018

Superstari i UFC-së ka shijuar pamjet e kryeqytetit Holandez gjatë udhëtimit të tij, duke ndarë foto edhe me ndjekësit e tij të Instagram-it.

Ai dukej i lumtur në paraqitjen e fotos, ndërsa qëndronte përballë me një person që mbante një kuti me marihuana.
Nëse ai e dinte se marihuana ishte duke u mbajtur nga punëtori i kafenesë mbetet e paqartë, por The Notorious dukej se ishte tepër i lumtur.
Irlandez, 29 vjeç, duket se është duke e shijuar udhëtimin e tij në Holandë.

Ikona MMA fitoi rreth 100 milionë dollarë pasi luftoi në UFC Floyd Mayweather që u quajt edhe si lufta e shekullit por ishte ndeshje që e humbi.

Por spekulimet vazhdojnë të rriten se palët do të përballen dhe një herë tjetër - vetëm se këtë herë ajo do të kontestohet sipas rregullave të MMA.

e8d806e3-fadb-48e6-a2ab-ca88491babd3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030388832092285
    array(1) { ["section"]=> string(55) "superstari-i-ufc-mcgregor-shfrenohet-ne-amsterdam-50137" }