INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sulm me armë në Hollywood, 5 persona të plagosur

Sulm me armë në Hollywood, 5 persona të plagosur

Publikuar më: 12:33 10-06-2018
Një person i armatosur ka qëlluar disa njerëz në një festë që u bë në një shtëpi në Hollywood. Pas atij momenti, ai është arratisur. Pesë persona kanë mbetur të plagosur pas këtij sulmi.
Incidenti ndodhi rrugën ‘Tiara’ në veri të Hollywood-it pas një telefonate rreth orës 01 të natës.
 
"Pesë meshkuj dhe dy femra janë dërguar në spital pas ngjarjes", njoftoi departamenti i zjarrfikësve në Los Anxheles.
 
Article Logic
Execution time: 0.00078415870666504
array(1) { ["section"]=> string(53) "sulm-me-arme-ne-hollywood-5-persona-te-plagosur-61252" }