INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sukseset e 2018-ës! Këta janë filmat më të kërkuar të vitit [FOTO]

Sukseset e 2018-ës! Këta janë filmat më të kërkuar të vitit [FOTO]

Publikuar më: 15:08 28-12-2018

Disa nga filmat që janë publikuar gjatë vitit 2018 kanë pasur vëmendje më të madhe se disa të tjerë. Revista “Insider” ka krijuar një listë me emrat e 10 filmave më të kërkuar gjatë vitit 2018.

Listën e kryeson filmi i kategorisë horror “The Nun”, që ishte pjesë e serive “Conjuring”, arriti që njerëzit t’i bëjë ta kërkojnë këtë film më shumë.

nun.jpg
Një film tjetër horror e vazhdon këtë listë dhe ai është “Hereditary”.

heeditary.jpg
Padyshim filmi “Venom” ishte më i përfoluri në internet, që nuk mori fjalë të mira nga kritikët e filmave, por që filmi u mbrojt nga fansat e tij.

venom.jpg
“Bohemian Rhapsody”

br.jpg
“A Star Is Born”

a_star.jpg
“A Quiet Place”

quiet_place.jpg
“Avengers: Infinity War”

avengers.jpg
“Deadpool 2”

deadpool.jpg
“Incredibles 2”

incredibles.jpg
“Black Panther”

bp.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067269802093506
    array(1) { ["section"]=> string(69) "sukseset-e-2018-es-keta-jane-filmat-me-te-kerkuar-te-vitit-foto-82886" }