INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sukses i shqiptarëve! Pas këngës me Elvana Gjatën, reperi amerikan Ty Dolla Sign publikon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur shqiptar! [VIDEO]

Sukses i shqiptarëve! Pas këngës me Elvana Gjatën, reperi amerikan Ty Dolla Sign publikon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur shqiptar! [VIDEO]

Publikuar më: 07:48 11-05-2018

Mesa duket Ty Dolla Sign ka një simpati të theksuar për këngëtarët shqiptarë!  

Pas bashkëpunimit me Elvana Gjatën për këngën “Off Guard”, reperi amerikan ka bashkëpunuar sërish me një këngëtar shqiptar për të sjellë këngën “Dirty Mind”.
Bëhet fjalë për Albert Stanaj, i cili njihet me emrin e artit Stanaj dhe është shumë i njohur në SHBA. Kënga ka pak orë që është publikuar dhe me siguri do të jetë një nga ato këngët që do të na shoqërojnë gjatë gjithë verë. Me një beat të bukur, tekst shumë interesant “Dirty Mind” është një nga këngët më të bukura që mund të dëgjoni sot!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015840530395508
    array(1) { ["section"]=> string(145) "sukses-i-shqiptareve-pas-kenges-me-elvana-gjaten-reperi-amerikan-ty-dolla-sign-publikon-bashkepunimin-me-kengetarin-e-njohur-shqiptar-video-57992" }