INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sukses i madh me ''Toto'', komentuesi ofendon Noizyn dhe fansat e tij! ''Ata që s’kan lexu një libër plot'' [FOTO]

Sukses i madh me ''Toto'', komentuesi ofendon Noizyn dhe fansat e tij! ''Ata që s’kan lexu një libër plot'' [FOTO]

Publikuar më: 13:24 24-06-2018

''Toto'', është kënga më e re e Noizyt, reperit më të famshëm në Shqipëri. Mesa duket kjo këngë është pëlqyer shumë nga audienca dhe këtë gjë e tregon më se mirë edhe numri i lartë i personave që e kanë dëgjuar këngën në Youtube.

“Toto”, ka 10 ditë që është publikuar dhe numëron plot 8.2 milion vieës... një sukses i padiskutueshëm, me siguri do të jetë një ndër hitet më të dëgjuara të kësaj vere.

Por pavarësisht pëlqimeve të shumta që ka marrë, ka pasur edhe prej atyre personave që nuk e kanë pëlqyer këngën, madje janë munduar të “tallen” më reperin dhe audiencën e tij.

“Bravo Noizy për suksesin po në fund të fundit audienca jote janë ato njerëz që s’kan lexu një libër t’plot në jetë t’vet”, shkruan komentuesi. Por mesa duket reperit nuk i ka pëlqyer aspak ky koment dhe me të drejtë.

“Mbase kanë shkru libra”, ja ka kthyer Noizy me ironi dhe mirë ja ka bërë! Ju si mendoni?/INtv.al/

sdfyjho.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089597702026367
    array(1) { ["section"]=> string(108) "sukses-i-madh-me-toto-komentuesi-ofendon-noizyn-dhe-fansat-e-tij-ata-qe-s-kan-lexu-nje-liber-plot-foto-62690" }