INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Stresi sapo dëshmoi se është një djalë për shtëpi [FOTO]

Stresi sapo dëshmoi se është një djalë për shtëpi [FOTO]

Publikuar më: 11:48 13-01-2018

Premtoi se do të ndryshonte dhe duket se këtë po e dëshmon dita-ditës.

Stresi e nisi vitin mbarë duke u rikthyer me të dashurën e tij. Madje këtë herë ai duket se ka gjetur dashurinë e vërtetë dhe duket aq i përkushtuar saqë ka përveshur edhe mëngët për të gatuar për të dy.

“Përgatisim ushqimin para se të ikim në palestër. Ti lëmë gati që kur të kthehemi nga palestra, mmmm...”-shkruan Stresi i kënqaur me shijen e gatimeve të tij. 

73516-640-0-5a59c68b8dc58.jpg

73515-640-0-5a59c68b8da77.jpg

73514-640-0-5a59c68b8d85a.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010099411010742
    array(1) { ["section"]=> string(60) "stresi-sapo-deshmoi-se-eshte-nje-djale-per-shtepi-foto-47403" }