INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Street Style: Veshjet më të mira gjatë Javës së Modës në Paris [FOTO]

Street Style: Veshjet më të mira gjatë Javës së Modës në Paris [FOTO]

Publikuar më: 17:08 29-09-2017

Raundi i fundit për Pranverë 2018 po ndodh tani dhe moda në rrugët e Parisit nuk të zhgënjen asnjëherë. Në qytetin e dritave, fotografë të shumtë kanë shkrepur poza nga modelet e veshura nga koka te këmbët me Dior, tek vendasit chic. Prisni të shini çdo tendencë nëpër rrugët e kryeqytetit të modës.

2.jpg

3.jpg

4.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

00.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012149810791016
    array(1) { ["section"]=> string(72) "street-style-veshjet-me-te-mira-gjate-javes-se-modes-ne-paris-foto-37754" }