INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Strakosha portieri më i miri në Itali, i dyti në Evropë

Strakosha portieri më i miri në Itali, i dyti në Evropë

Publikuar më: 14:11 30-11-2017

Portieri i Kombëtares Shqiptare dhe i Lacios Thomas Strakosha është renditur nga mediat italiane si portieri më i mirë në Itali, i cili vetëm në 13 ndeshje ka pritur 15 gola.

Sipas mediave italiane gardiani i Lacios rendite i dyti në Evropë pas portierit të Werder Bremen, Jiri Pavlenka, 22 vjeç.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00447821617126
    array(1) { ["section"]=> string(60) "strakosha-portieri-me-i-miri-ne-itali-i-dyti-ne-evrope-43489" }