INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Stilistja shqiptare pjesë e 'Milan Fashion Week', Arilena Ara ka dy fjalë për t'i thënë! [FOTO]

Stilistja shqiptare pjesë e 'Milan Fashion Week', Arilena Ara ka dy fjalë për t'i thënë! [FOTO]

Publikuar më: 23:32 26-09-2018

Rezarta Skifteri është bërë pjesë e “Milan Fashion Week” dhe ka prezantuar punimet e saj 100% shqiptare përpara të gjithëve. Këngëtarja Arilena Ara ka qenë e pranishme në eventin në fjalë dhe vetëm pak minuta më parë ka ndarë nje sekuencë të shkurtër nga sfilata e modeleve. Krahas saj ajo ka shkruar: “Shumë krenare për ty”.

Mesa duket ndër të ftuarit special ka qenë edhe Arilena e cila shpesh herë ka bashkëpunuar me stilisten e njohur. Rezarta Skifteri ka nisur rrugën drejt suksesit jashtë kufinjve shqiptarë dhe gjërat po marrin drejtimin e duhur.

E21265F4-3CB7-473E-A929-C3CC8A823B59-e1537816868160.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070929527282715
    array(1) { ["section"]=> string(95) "stilistja-shqiptare-pjese-e-milan-fashion-week-arilena-ara-ka-dy-fjale-per-t-i-thene-foto-73127" }