INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Stilisti shqiptar: ‘’Rihanna dhe Kim K më kanë bërë bllok pasi i kam kopjuar’’ [FOTO]

Stilisti shqiptar: ‘’Rihanna dhe Kim K më kanë bërë bllok pasi i kam kopjuar’’ [FOTO]

Publikuar më: 19:18 22-10-2017

Stilisti shqiptar na ka surprizuar me ‘’deklaratën’’ e tij...

Rihanna dhe Kim Kardashian gjithmonë jane pjese e listes se personazheve më IN në veshje dhe në stilin e tyre dhe jo më kot shihen si “fashion icon” nga shumë njerëz në botë. Por duket se në Shqipëri vazhdojnë t’i akuzojnë stilistët shqiptarë duke iu thënë se kopjojnë Rihannan apo Kim K dhe ne kjo ka ndodhur edhe me stilistin e njohur, Niko Komani. Por e vërteta qendron se normal që stiliste shqiptar do frymëzohen nga veshjet që Kim K dhe Riri kthen në trend pasi gjithmonë e bukura do pëlqehet nga të gjithë. Niko ka postuar në rrjetin social Instagram një post ku mbishkruan “Rihanna dhe Kim K me kane bere bllok pasi i kam kopjuar” duke ironizuar keshtu njerëzve që e kanë akuzuar dhe duke iu thënë troç që në fund të fundit ai është një stilist dhe jo një dizajner dhe se të paktën ndryshe nga të tjerë që e “shesin”  diçka si produkt të tyredhe duke bërë të ditur se Niko ndjek trendet që të gjithve na pëlqen./intv.al/

nikoo.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0041491985321045
    array(1) { ["section"]=> string(84) "stilisti-shqiptar-rihanna-dhe-kim-k-me-kane-bere-bllok-pasi-i-kam-kopjuar-foto-39697" }