INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Stil edhe në dimër, veshjet më IN [FOTO]

Stil edhe në dimër, veshjet më IN [FOTO]

Publikuar më: 16:29 07-11-2017

Sezoni i dimrit ka ardhur dhe sigurisht edhe kur është ftohtë duhet të kujdesemi për look-un tonë.

Të jemi sa më IN me tendecat e fundit, por edhe të ndihemi rehat me veshjen tonë.

Siç edhe shihni nga fotot tendencat që mund të përdorni e duhet të keni në garderobën tuaj janë çizmet e gjata, veshjet lëkurë apo pellushet. Mos harroni të kombinoheni sepse detajet bëjnë diferencën.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

5.PNG

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0044219493866
    array(1) { ["section"]=> string(43) "stil-edhe-ne-dimer-veshjet-me-in-foto-41240" }