Rikthehet Champions League. Ja superndeshja e mbrëmjes…

Tuesday, 26 September 2017 11:04
Sot në mbrëmje do të rikthehen emocionet në Champions League në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në fazën…

Cavani befason tifozët me klubin e ri

Tuesday, 26 September 2017 11:01
Edinson Cavani është i gatshëm të largohet nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi uruguaian është përplasur me bashkëlojtarin e tij, Neymar në…

Partizani: Çani ankohet, "Nuk furizohem me pasa nga ekipi"

Tuesday, 26 September 2017 10:39
Çani ankohet, nuk u furnizua me pasa aq sa duhet.

De Biasi prezantohet tek Alavesh, tregon arsyen pse u largua nga Shqipëria

Monday, 25 September 2017 14:46
Ish tranjeri i Kombëtares Shqipëtare Gianni De Biasi është prezantuar sot si trajneri i Deportivo Alaves. 61-vjeçari, pak kohë pasi…

Moto GP: Marquez i pari në Aragon, Rossi i pesti [VIDEO]

Monday, 25 September 2017 13:10
Marc Marqeuz fiton në pistën e Aragon duke lënë pas Pedrosën dhe Ducatin me Lorenzon që bëri një paraqitje dinjitoze.…

Fiton Juventus,Napoli dhe Inter, Milani i largohet kreut të Serisë A [VIDEO]

Monday, 25 September 2017 13:08
Skuadra e Juventus dhe Napoli ndjekin këmba këmbës njëra-tjerën në sezonin e ri të Seria A. Juventus ka mundur Torinon…

Olimpiakos shkarkon Besnik Hasin

Monday, 25 September 2017 09:17
Aventura e Besnik Hasit në krye të Olimpiacos ka përfunduar ende pa filluar mirë. Aventura e trajnerit shqiptar, Besnik Hasi,…

Dëmtohet Andi Lila, situata bëhet shqetësuese për ndeshjen me Spanjën

Sunday, 24 September 2017 21:43
Kristian Panuçi duhet të bëjë mirë llogaritë për ndeshjet kundër Spanjës dhe Italisë, pasi do të jetë në emergjencë të…

Shpallen finalistët, këta janë 3 futbollistët që kandidojnë për çmimin “Lojtari i Vitit”

Friday, 22 September 2017 20:11
Janë padiskutim 3 nga lojtarët më të mirë në botë dhe do të “luftojnë” për ccmimin “Lojtarit i Vitit”. Ai…

Supergol i futbollistit shqiptar në Spanjë, shikoje 100 herë këtë ‘silurë’ [VIDEO]

Friday, 22 September 2017 11:03
Enis Bardhi ka vazhduar me paraqitje fantastike në La Liga, pasi ka shënuar supergol nga gjuajtja e lirë ndaj Real…

Cana i ‘mbyll derën’ Lazios: Dua të drejtoj kombëtaren

Friday, 22 September 2017 10:38
Lorik Cana ka konfirmuar se nuk do t’i bashkohet Lazios. Mediat italiane, të enjten, kanë raportuar se Lorik Cana mund…

Lorik Cana mbyll karrierën me 9 Tetor, Tifozët Kuq e Zi kanë një kërkesë të rëndësishme për të [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 19:10
Ka kaluar më shumë se një vit që nga momenti kur Lorik Cana i dha lamtumirën Kombëtares Shqiptare të Futbollit…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll