INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Sportive me klas”, vetëm Rihanna di ta bëjë këtë gjë, shikojeni [FOTO]

“Sportive me klas”, vetëm Rihanna di ta bëjë këtë gjë, shikojeni [FOTO]

Publikuar më: 17:01 27-10-2017

Rihanna që pas hapjes së linjës së saj të rrobave, e kemi parë më të kuruar estetikisht nga veshja dhe stil.

Së fundmi ajo është shprehur se i jep vëmendjen e duhur veshjes thuajse çdo ditë. “Kur shkoj te dollapi për të parë se çka më shkon e çka jo. Është një gjë individuale”, u shpreh Riri.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, ajo shfaqet me një veshje sportive.

29-vjeçarja u shfaq jashtëzakonisht tërheqëse me aksesorët e saj të verdhë, dy çanta luksoze dhe këpucët e saj po të verdha.

Shikoni fotot e mëposhtme për më shumë:

sdfgjkl.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013270378112793
    array(1) { ["section"]=> string(71) "sportive-me-klas-vetem-rihanna-di-ta-beje-kete-gje-shikojeni-foto-40205" }