INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot janë ndër çiftet më të ndjekur të momentit në showbizz-in shqiptar por nuk do t’a besoni se dukeshin kështu fëmijë [FOTO]

Sot janë ndër çiftet më të ndjekur të momentit në showbizz-in shqiptar por nuk do t’a besoni se dukeshin kështu fëmijë [FOTO]

Publikuar më: 19:23 13-09-2018

Ndërkohë që mezi po presim lançimin e bashkëpunimit të tyre, Mozzik dhe Loredana po na mbajnë në tension me postimet e tyre.

Si Bonnie dhe Clyde ata kanë postuar fotot e cover-ave të këngës së tyre, ku duken si të burgosur, por mesa duket së fundmi Mozzik ka gjetur një mënyrë edhe më origjinale. Ai ka postuar një foto ku aid he Loredana kanë qenë fëmijë.

Nëse reperi nuk do t’a kishte postuar foton duke i bërë tag “partneres së tij në krim” me siguri që nuk do t’i kishim njohur.

Sigurisht që vitet kanë bërë punën e tyre dhe sot ata duken kaq ndryshe.

mozzikkk.PNG

loredanaa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095169544219971
    array(1) { ["section"]=> string(129) "sot-jane-nder-ciftet-me-te-ndjekur-te-momentit-ne-showbizz-in-shqiptar-por-nuk-do-t-a-besoni-se-dukeshin-keshtu-femije-foto-71629" }