INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot i shihni seksi dhe në super formë por ja si kanë qenë vite më parë Elvana Gjata dhe Miriam Cani [FOTO]

Sot i shihni seksi dhe në super formë por ja si kanë qenë vite më parë Elvana Gjata dhe Miriam Cani [FOTO]

Publikuar më: 22:35 14-06-2018

Kur je personazh i njohur publik, të tjerët kanë akoma edhe më shumë interes për të parë sesi kanë qenë figurat e rëndësishme të ekranit fëmijë. Sot në emisinin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasani në rubrikën ‘Dikur dhe Sot’ është sjellë në vëmendje fëmijëria e Elvana Gjatës dhe Miriam Canit. Si ato kanë qënë fëmijë dhe se si ata duken sot.

Në foton më poshtë shihni si dukej Elvana kur ishte fëmijë dhe vlen të thuhet se duket shumë e ëmbël dhe e bukur, madje ‘stylish’ që në atë kohë. Por njëjtë mund të themi edhe për Miriam Cani, mjaft e qeshur dhe e lumtur./intv.al/

c405d07b-f7f0-4375-96348c5b6460aed.jpg

eaf1801e-74ec-40d2-86ccb7b92ff376.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086958408355713
    array(1) { ["section"]=> string(110) "sot-i-shihni-seksi-dhe-ne-super-forme-por-ja-si-kane-qene-vite-me-pare-elvana-gjata-dhe-miriam-cani-foto-61793" }