INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është nënë e dy fëmijëve, por shihni si ka qenë fëmijë Amarda Toska [FOTO]

Sot është nënë e dy fëmijëve, por shihni si ka qenë fëmijë Amarda Toska [FOTO]

Publikuar më: 17:44 21-06-2018

Padyshim Amarda Toska është një ndër moderatoret më të bukura dhe të pëlyera nga publiku shqiptar. Sot është nënë e dy fëmijëve, Joelit dhe Sia-s. Të gjithë e njohin edhe si bashkëshortja e moderatorit të famshëm, Ermal Mamaqi.

Sot në emisinin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin në rubrikën ‘Dikur dhe Sot’ është sjellë në vëmendje fëmijëria e Amit dhe ju mund ta shihni si dukej në foton më poshtë. E qeshura karakteristike e saj jep shkëlqimin e duhur fotos dhe duhet thënë se dukej shumë e bukur edhe në ato kohë./intv.al/

48f73506-cadc-42bd-876d-d4d131704ff9.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027899742126465
    array(1) { ["section"]=> string(81) "sot-eshte-nene-e-dy-femijeve-por-shihni-si-ka-qene-femije-amarda-toska-foto-62466" }