INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sokol Cikalleshi gjen rrugën e golit, shënon në miqësoren përballë ekipit turk

Sokol Cikalleshi gjen rrugën e golit, shënon në miqësoren përballë ekipit turk

Publikuar më: 20:59 10-01-2019

Sokol Cikalleshi ka rigjetur rrugën drejt golit. Sulmuesi i kombëtares sonë ka realizuar golin e pestë për skuadrën e tij në miqësoren midis Goztepe dhe Pendikspor.

Rezultati final i ndeshjes u mbyll 6-3 në favor të skuadrës së Cikalleshit, e cila mban vendin e 10-të në kampionatin turk. Cikalleshi ka pasur probleme me trajnerin Panuçi dhe ky i fundit nuk e ka thirrur, por tashmë duhet ta mendojë dy herë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076828002929688
    array(1) { ["section"]=> string(83) "sokol-cikalleshi-gjen-rrugen-e-golit-shenon-ne-miqesoren-perballe-ekipit-turk-84063" }