INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Snapchat tani lejon përdoruesin të fshijë mesazhet?

Snapchat tani lejon përdoruesin të fshijë mesazhet?

Publikuar më: 15:54 14-06-2018

Një superlajm vjen për të gjithë përdoruesit e SnapChat-it, kjo pasi kompania vjen me një update të ri. Ajo do ti lejoje përdoruesit të fshijnë mesazhet e dërguara, por të pahapura nga pala tjetër.

Për ta fshirë median e kërkuar thjesht mbani shtypur mbi mesazh, foto, audio dhe do ju dalë një dritare e vogël që iu pyet nëse doni ta fshini apo jo. Personi tjetër do të njoftohet që i është dërguar diçka dhe i është fshirë, por përsëri ai/ajo nuk do të ketë mundësi ta shohë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012003898620605
    array(1) { ["section"]=> string(56) "snapchat-tani-lejon-perdoruesin-te-fshije-mesazhet-61762" }