INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
SnapChat po bëhet “nona fare”, risia e fundit me siguri do t’ju pëlqejë [FOTO]

SnapChat po bëhet “nona fare”, risia e fundit me siguri do t’ju pëlqejë [FOTO]

Publikuar më: 19:58 19-04-2018

Më në fund një lajm i mirë nga SnapChat! 

Rrjetet sociale po na bëjnë çdo ditë e më shumë të varur ndaj tyre dhe shumë shpesh nxjerrin risi të reja për të afruar sa më shumë përdorues. Të gjithë jemi fiksuar pas tyre dhe shpesh sjellin risi të ndryshme për të kënaqur përdoruesit e tyre. Aq shumë ndryshime kanë pësuar, saqë tashmë Instagram, SnapChat, Facebook etj, na duken njësoj.

Por muajt e fundit, SnapChat ka humbur shumë si në bursë ashtu edhe në përdorues pasi shumë emra të njohur kundër këtij rrjeti social të njohur e kjo sigurisht që ka ndikuar negativisht.
Mirëpo SnapChat ka sjellë një risi spektakolare së fundmi që është shumë e vështirë të mos pëlqehet. Çfarë është kjo? Tani mund të realizoni Video në një grup me 15 shokë, të gjithë njëkohësisht. Thjesht shkoni te “Group Chat” dhe shtypni butonin e kameras.

Por nuk zgjati shumë dhe kjo platformë përditësoi programin në një mënyrë për t’ia bërë më të lehtë përdoruesve të tij.  Me një lëvizje të kursorit, mund të kaloni nga “groups” në “stories” dhe në “chats”. Ky sistemim duhej sepse realisht Snapchat ishte bërë shumë i koklavitur.

hadaaadasss.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00090718269348145
    array(1) { ["section"]=> string(79) "snapchat-po-behet-nona-fare-risia-e-fundit-me-siguri-do-t-ju-pelqeje-foto-55782" }