INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Snapchat ka gati një update që ...

Snapchat ka gati një update që ...

Publikuar më: 09:44 10-07-2018

Snapchat ka kaluar kohë të vështira këto muajt e fundit. Pas lançimit të një update mjaft të urryer nga përdoruesit. Kompania tanimë ka një bilanc negativ financiar me rreth 385 milionë humbje.

Për të përmirësuar sërish bilancin duket se do duhet shumë nga ana e Snap, prandaj ata janë gati që të bashkëpunojnë me Amazon për të arritur qëllimin. Studiuesit e pavarur kanë gjetur risinë më të fundit në kodin bazë të Snapchat. Aty është zbuluar një funksion i ri në lidhje me kameran.

Tanimë do të kemi një kamera search në bazë të imazheve dhe surprizat nuk mbarojnë këtu. Bashkëpunimi me Amazon do t'i japë mundësinë çdo përdoruesi që të kërkojë në bazë të imazheve, por ama dhe një bashkëpunim me Shazam do të jetë i pranishëm në updatin e rradhës.

Pse mos të keni mundësi që të kërkoni në bazë të pamjaes dhe audios njëkohësisht, si mendoni? Snap mbase do të kthehet sërish në treg dhe do të kalojë vështirësitë e fundit.Snapchat-Shazam1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0060040950775146
    array(1) { ["section"]=> string(36) "snapchat-ka-gati-nje-update-qe-64447" }