INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Smartphone OnePlus 6 del në treg me një ngjyrë të re të limituar

Smartphone OnePlus 6 del në treg me një ngjyrë të re të limituar

Publikuar më: 16:38 04-06-2018

Ngjyra e parë e edicionit të limituar të OnePlus 6 do të jetë në dispozicion për shitje duke filluar nga kjo e martë, 5 qershor, në orën 10:00. Soft White OnePlus 6 do te dal ne treg me ngjyren te bardhe mat, në krahasim me ngjyrat e tjera aktuale te smartphone OnePlus. Ajo gjithashtu ka një kornizë metalike prej ari,skaner per gishtin me ngjyre ari dhe logo në anën e pasme. Ky version I limituar do të jetë i disponueshëm vetëm ne permasat 8 GB RAM / 128 GB hapesire konfigurimi për 579 dollarë.

Soft White OnePlus 6 ka një ekran 6.3 inç, display 19:9, procesor Qualcomm Snapdragon 845 dhe sistem kamera të pasme te dyfishte. Versioni i 6-të operon me sistemin OnePlus Oxygen OS bazuar në Android 8.1. Pavaresisht faktit qe pjesa e pasme e telefonit eshte e bardhe, në pjesën e përparme ka një kornize të zez rreth ekranit, si versionet e tjera të OnePlus 6.

Ndërsa ngjyra e bardhe mat e telefonit bën një punë të shkëlqyer në shuarjen e shenjave të gishtërinjve, ajo gjithashtu e bën telefonin shumë të rrëshqitshëm për t'u përdorur.

OnePlus nuk eshte perfekte por ajo I ofron klienteve shume vlere.

Më shumë në këtë kategori: « Modeli 3 I Tesla me nje rekord te ri
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030419826507568
    array(1) { ["section"]=> string(70) "smartphone-oneplus-6-del-ne-treg-me-nje-ngjyre-te-re-te-limituar-60669" }