INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Skivi publikon këngën më të re pasi u largua nga 'Babastars', këngëtari 'thumbon'…[FOTO]

Skivi publikon këngën më të re pasi u largua nga 'Babastars', këngëtari 'thumbon'…[FOTO]

Publikuar më: 16:45 11-01-2019

Largimi i reperit të njohur nga grupi ‘Babastars’, Visar Shala apo i njohur ndryshe me emrin e artit si ‘Skivi’ bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Skivi ka publikuar këngën e re me titull “Intro”. Mirëpo, ky projekt i cili akoma nuk ka videoklip nuk gjendet në youtube përveç platformave të tjera si Spotify dhe Deezy.

cfhghj.JPG

Këte e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram. Kjo këngë do të jetë së shpejti edhe në youtube e shoqëruar me videoklip.

zdxghj.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082969665527344
    array(1) { ["section"]=> string(87) "skivi-publikon-kengen-me-te-re-pasi-u-largua-nga-babastars-kengetari-thumbon-foto-84141" }