INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Skena seksi dhe shumë HOT! Publikohet videoklipi i Era Istrefit dhe French Montanas [VIDEO]

Skena seksi dhe shumë HOT! Publikohet videoklipi i Era Istrefit dhe French Montanas [VIDEO]

Publikuar më: 18:45 29-09-2017

Padyshim HIT i rradhës!

Pak minuta më parë, është publikuar videoklipi i shumëpritur i këngëtares shqiptare, Era Istrefit dhe reperit French Montana. Era shfaqet shumë seksi dhe shumë tërhëqëse në këtë klip por edhe kombinimi me French është thuajse perfekt. Me siguri dhe ju po mendoni se zëri i saj ështe shumë i ngjashëm me zërin e Rihanna-s, nuk jeni të vetëm pasi të gjithë kështu po mendojnë dhe nëse fansat e Rihanna-s e dëgjojnë, Era do të ketë akoma dhe më shumë sukses. Tani mund të shijoni klipin e dyshes më IN të momentit./intv.al/ 

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00098609924316406
    array(1) { ["section"]=> string(94) "skena-seksi-dhe-shume-hot-publikohet-videoklipi-i-era-istrefit-dhe-french-montanas-video-37810" }