INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Skandali i përdhunimit me gruan e SHQIPTARIT/ Policia lëshon një urdhër për Ronaldon, ja çfarë kërkon! [FOTO]

Skandali i përdhunimit me gruan e SHQIPTARIT/ Policia lëshon një urdhër për Ronaldon, ja çfarë kërkon! [FOTO]

Publikuar më: 00:37 11-01-2019

Policia e Las Vegas ka urdhëruar që Cristiano Ronaldo t’i nënshtrohet testit të ADN-së dhe qëllimi është të krahasojmë rezultatet e testit me gjurmët e ADN-së të gjetur në veshjet e gruas që e akuzon atë për dhunë seksuale.

Lajmi i bujshëm është bërë publik nga “Wall Street Journal”, e cila raporton se kërkesa i është dërguar autoriteteve gjyqësore kompetente italiane. Rasti i abuzimit të supozuar të Ronaldos u rihap nga policia në Las Vegas vjeshtën e kaluar, modelja Kathryn Mayorga.

Faktet që gjithmonë mohohen nga CR7, datojnë që nga viti 2009 dhe do të kishin ndodhur drejtë në Las Vegas. Sipas prokurorisë, lojtari do t’i kishte paguar gruas 375,000 dollar për të marrë heshtje.

Midis testeve të mundshme në duart e hetuesve, veshja që Kryebashkiaku mbante në mbrëmjen e episodit të përdhunimit të supozuar, në të cilin gjurmët e ADN-së do të gjendeshin që nuk i përkasin gruas.

AUEZ.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076208114624023
    array(1) { ["section"]=> string(110) "skandali-i-perdhunimit-me-gruan-e-shqiptarit-policia-leshon-nje-urdher-per-ronaldon-ja-cfare-kerkon-foto-84077" }