INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Skandal me kombëtaren e Argjentinës, kontrabandë në aeroport

Skandal me kombëtaren e Argjentinës, kontrabandë në aeroport

Publikuar më: 21:00 14-09-2018

Kombëtarja e Argjentinës duket se nuk i mjaftojnë rezultatet e dobëta në ndeshjet e zhvilluar por së fundmi është përfshirë edhe ne një skandal në dogannë kufitare.

Argjentina ka përfunduar turin e SHBA ku ka luajtur me Kolumbinë dhe Guatamalan, por në momentin e kthimit në aeroportin e "Buenos Aires" janë spikatur disa valigje të dyshimta te Përfaqësueses së Argjentinës. Sipas autoriteteve, në këto kuti kishte mallra të cilat vlenin rreth 25 mijë dollarë e për të cilat nuk ishte paguar doganë.

Zyrtarët e Federatës ishin munduar që të kalonin këto kuti pa paguar doganë, siç ndodh zakonisht me materialet sportive që skuadra merr me vete.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003058910369873
    array(1) { ["section"]=> string(65) "skandal-me-kombetaren-e-argjentines-kontrabande-ne-aeroport-71741" }