INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Skandal! Gjiko e paska vjedhur këngën ‘Papuqe Gucci’, ja se nga e ka marrë...[VIDEO]

Skandal! Gjiko e paska vjedhur këngën ‘Papuqe Gucci’, ja se nga e ka marrë...[VIDEO]

Publikuar më: 08:21 14-02-2018

‘Papuqe Gucci’ ishte kënga e reperit Gjiko e cila u pëlqye për stilin e saj të veçantë të klipit artistik dhe muzikës që paraqiste.

Por, klipi i kësaj këngë ka rezultuar të jetë një kopje e një klipi tjetër të reperit amerikan Puff Daddy. Mirëpo, jo vetëm klipi është kopje.

Edhe muzika e kësaj kënge dhe ideja është e vjedhur nga kënga e Atanas Kolev, që titullohet ‘Gucci Slides’ e që është publikuar 5 ditë përpara se të dilte ‘Papuqe Gucci’ të Gjikos në You Tube.

Më poshtë ju paraqesim të dyja këngët, vlerësoheni vetë!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029690265655518
    array(1) { ["section"]=> string(81) "skandal-gjiko-e-paska-vjedhur-kenge-papuqe-gucci-ja-se-nga-e-ka-marre-video-50274" }