INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si të vishemi bukur dhe me stil në ditët e mërzitshme me shi [FOTO]

Si të vishemi bukur dhe me stil në ditët e mërzitshme me shi [FOTO]

Publikuar më: 17:41 25-11-2018

Ditët me shi nuk janë të preferuarat tona, përveç rasteve kur rrimë në shtëpi, shohim filma dhe shiun nga dritarja. Ditët me shi nuk janë të këqija vetëm për flokët, por edhe për veshjen. Sigurisht që kjo do ndikojë edhe tek humori jonë, por që kjo gjë të mos ndodhë, ne kemi kërkuar nëpër revista mode dhe tek blogeret për t’ju dhënë disa sugjerime se çfarë të vishni në ditët me shi që janë një makth i vërtetë.

Rrobat prej mushamaje, gome, gëzofi, kapuçët dhe veshjet e papërshkrueshme nga shiu janë disa nga idetë që mund të vishni në një ditë vjeshte me shi. Një këshillë: përqafoni sa më shumë ngjyrat!

Shihni fotot më poshtë për të marrë disa doza frymëzimi:

V-AX6I1802-57.jpg

V-AX6I8989-102.jpg

V-AX6I2912-3.jpg

V-AX6I6018-45.jpg

v-kd0c4269-47.jpg

v-kd0c3608-25.jpg

4d318ea063d0b85b457e5eaa040bdd7d.jpg

03ba5a88c718dab19373b2c68581648b.jpg

gettyimages-920801304-1531248190.jpg

gettyimages-680491108-1531248191.jpg

gettyimages-927449834-1531248189.jpg

gettyimages-917137152-1531248190.jpg

v-kd0c6521-30.jpg

1521181263_462_8-cool-outfit-ideas-for-rainy-days.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076169967651367
    array(1) { ["section"]=> string(71) "si-te-vishemi-bukur-dhe-me-stil-ne-ditet-e-merzitshme-me-shi-foto-79788" }