INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si t’u duk?’ Dua Lipa i hyn fshehurazi në shtrat prezantuesit të njohur dhe filmon VIDEON e fshehtë

Si t’u duk?’ Dua Lipa i hyn fshehurazi në shtrat prezantuesit të njohur dhe filmon VIDEON e fshehtë

Publikuar më: 17:32 11-10-2018

Sukseset e Dua Lipës në muzikën botërore vazhdojnë të rriten në mënyrë të frikshme. 

Së fundmi këngëtarja ka përgatitur një surprizë mjaft të “zhurmshme”.

Me ndihmën e bashkëshortes së prezantuesit të njohur Jimmy Kimmel, Dua i ka përgatitur një rreng në mes të natës.

Së bashku me kërcimtarët esaj, dua “pushtoi” dhomën e gjumit të Jimmy-t duke kërcyer e duke këngën “Elektricity” ndërkohë që Jimmy u zgjua dhe po shihte të gjithë rrengun.

Në fund Dua u shtri në krevat me të dhe e pyeti: Si t’u duk?

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068740844726562
    array(1) { ["section"]=> string(78) "si-t-u-duk-dua-lipa-i-hyn-fshehurazi-ne-shtrat-prezantuesit-te-njohur-vi-74912" }