INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Si rrallëherë Noizy bën këtë postim dhe do t’ju prekë zemrat [FOTO]

Si rrallëherë Noizy bën këtë postim dhe do t’ju prekë zemrat [FOTO]

Publikuar më: 09:59 09-11-2017

Bad boy nëpër klipe, por Noizy di të jetë edhe djali shembullor në jetën e përditshme.

Reperi këtë herë është bërë nostalgjik dhe në vend të postimeve të zakonshme me makinë, koncerteve  apo parave, ai ka postuar një foto kur ishte fëmijë në të cilën ka dalë bashkë me mamanë e tij. Ajo që Noizy shkruan krah fotos, tregon se kur bëhet fjalë për mamatë, të gjithë djemtë ‘dorëzohen’ para tyre.

“Me ma fal gjith botën, a e dini që s’është mjaftushem. Thjeshtë e ndjeva pr ta thënë”,  shkruan 30 vjeari ndërkohë që nostalgjia vazhdon ehde me foton e profilit në të cilën ka venndosur një të bërë gjatë fillimeve të tij në muzikë.

dghdfh.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014472007751465
    array(1) { ["section"]=> string(71) "si-rrallehere-noizy-ben-kete-postim-dhe-do-t-ju-preke-zemrat-foto-41414" }