INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Si rrallë herë Kylie Jenner shfaqet e thjeshtë por shumë seksi [FOTO]

Si rrallë herë Kylie Jenner shfaqet e thjeshtë por shumë seksi [FOTO]

Publikuar më: 10:46 04-08-2017

Kylie Jenner shfaqet seksi dhe e thjeshtë por jo ujë dhe sapun…

Kylie Jenner padyshim se është ndër femrat më të komentuara në gjithë botën. Mënyra se si ajo arriti kaq shumë famë, luks dhe një pamje krejtësisht të ndryshme nga ajo që ishte kanë ndikuar fuqishëm që të bëhet shumë e kërkuar dhe e dëshiruar për njerëzit. Çdo gjë që ajo vesh apo përdor kthehen në trend dhe shumë vajza janë të fiksuara pas stilit të saj. Ajo në Instagram ka publikuar një foto ku shihet në top formë, e thjeshtë  dhe seksi. Si dhe përmes këtij postimi ajo përshendet gjithë fansat.

kylie-1_1501805895-6635501.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00124192237854
    array(1) { ["section"]=> string(73) "si-rralle-here-kylie-jenner-shfaqet-e-thjeshte-por-shume-seksi-foto-33842" }