INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si rrallë herë Ermali shfaqet krah Luana Vjollcës, kjo e fundit zbulon çfarë nuk pamë nga takimi [VIDEO]

Si rrallë herë Ermali shfaqet krah Luana Vjollcës, kjo e fundit zbulon çfarë nuk pamë nga takimi [VIDEO]

Publikuar më: 17:01 27-03-2018

Para pak minutash me siguri jemi habitur të gjithë, dy moderatorët konkurrentë Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi u shfaqën krah njëri-tjetrin. Si rrallë herë këto personazhe të dashur për publikun shihen bashkë dhe i pari që postoi videon në Insta ishte Mamaqi. Ndërsa Vjollca na tregon ate çka nuk pamë nga videoja e Ermalit. Në fillim shiheshin shumë seriozë ndërsa tek e dyta të dy shihen të qeshin me të madhe. Videot mund t’i shihni më poshtë./intv.al/

 

Help... @luanavjollca në aksion...

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

 

Pjesa qe nuk pate tek video e @ermalmamaqiofficial ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085549354553223
    array(1) { ["section"]=> string(107) "si-rralle-here-ermali-shfaqet-krah-luana-vjollces-kjo-e-fundit-zbulon-cfare-nuk-pame-nga-takimi-video-53816" }