INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si një ‘’Princ i vogël’’! Adelina Tahiri tregon se si e trajton vogëlushin e saj Jon [FOTO]

Si një ‘’Princ i vogël’’! Adelina Tahiri tregon se si e trajton vogëlushin e saj Jon [FOTO]

Publikuar më: 12:48 11-10-2018

Jemi mësuar tashmë me jetën luksoze të këngëtares Adelina Tahiri dhe kjo për faktin se bashkëshorti i saj miliarderi Serjozha Markov duket se kujdeset që familja e tij të jetojë mes të mirave.

Jo vetëm Adelina merr shumë dhurata luksoze, por tashmë duket se qendra e vëmendjes është vogëlushi i familjes, i ardhur në jetë së fundmi, Joni, i cili ka marrë gjithë përkushtimin e mundshëm të Adelinës dhe Serjozha-s.

Ka qenë këngëtarja e cila me disa postime në Instastory ka treguar edhe krevatin relaksues i cili ka dhe opsionin e lëkundjes automatike për vogëlushin.

Luksi, kryefjala për djalin e Adelinës! Nuk do të kishte kuptim ndryshe.../intv.al/

WhatsApp_Image_2018-10-11_at_08.58.37_1.jpeg

 

 

WhatsApp_Image_2018-10-11_at_08.58.37.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097460746765137
    array(1) { ["section"]=> string(90) "si-nje-princ-i-vogel-adelina-tahiri-tregon-se-si-e-trajton-vogelushin-e-saj-jon-foto-74857" }