INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Si ja del një ndër femrat më të bukura në botë? Mësoni sekretet e bukurisë së supermodeles Irina Shayk!

Si ja del një ndër femrat më të bukura në botë? Mësoni sekretet e bukurisë së supermodeles Irina Shayk!

Publikuar më: 16:15 13-06-2018

Ajo është konsideruar si një nga femrat më të bukura në të gjithë botën, jo më kot ka rezistuar kaq gjatë në fushën e modelingut. Por si kujdeset Irina Shayk për pamjen dhe trupin e saj? Në një intervistë për “W Magazine”, ajo ka ndarë disa sekrete bukurie nga rutina e saj.

Kurrë nuk largohet nga shtëpia pa:
Syzet e diellit.

Pija që merr në mëngjes:
Lëngje frutash të freskëta me proteina.

Ushtrimet:
Ushtrimet japoneze dhe ato me instruktorë të personalizuar.

Ushqimet e shpejta gjatë ditës:
Mango ose fruta të thata

Produktet kozmetike që përdor:
Çdo produkt të L’Oreal Paris, duke nisur që nga kremi i fytyrës dhe deri tek shampot e flokëve.

Kujdesi i vazhdueshëm për lëkurën:
Përdor sa më shumë të jetë e mundur vajin e kokosit.

Këshilla më e mirë nga mami:
Në mëngjes, gjithmonë përdor një kub akulli në fytyrën tënde. Qëndro larg ekspozimit nga dielli dhe kujdesu sa më shumë për lëkurën tënde.

Ndonjë gjë tjetër:
Mos harroni të hani sa më shumë zarzavate dhe të merrni tableta vaj peshku. Ato janë dy nga gjërat më të mira për të mbajtur lëkurën tuaj të shëndetshme.


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00067901611328125
    array(1) { ["section"]=> string(107) "si-ja-del-nje-nder-femrat-me-te-bukura-ne-bote-mesoni-sekretet-e-bukurise-se-supermodeles-irina-shayk-61621" }