INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Si e bija,e ëma. Rita Ora bën mamanë të pozojë si ajo [FOTO]

Si e bija,e ëma. Rita Ora bën mamanë të pozojë si ajo [FOTO]

Publikuar më: 16:03 20-12-2017

Përveç  vajzës, edhe mamaja e Rita Orës është bërë goxha e njohur në rrjetet sociale.

Këtë herë Vera Ora ka ndjekur shembullin e së bijës duke pozuar e veshur si ajo. Këngëtarja u shfaq e veshur me rrobdeshambër në ndarjen e çmimeve ‘Europe Music Awards’ duke rrëmbyer vëmëndjen e të gjithëve. Dhe tani këtë e bën mamaja e saj, Vera Ora e cila poston këtë foto ku duket e veshur me robdeshambër dhe me një peshqir në kokë ku dallon një ngjashmëri tepër e madhe mes saj dhe Ritës. 

vera-ora_1513769676-3204573.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027780532836914
    array(1) { ["section"]=> string(63) "si-e-bija-e-ema-rita-ora-ben-mamane-te-pozoje-si-ajo-foto-45439" }