INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Si dy kriminelët më të kërkuar’! Mozzik dhe Loredana më në fund publikojnë ‘Bonnie & Clyde’ [VIDEO]

‘Si dy kriminelët më të kërkuar’! Mozzik dhe Loredana më në fund publikojnë ‘Bonnie & Clyde’ [VIDEO]

Publikuar më: 16:24 14-09-2018

Tashmë pritjes i erdhi fundi sepse, çifti ynë i preferuar i showbizz-it sapo sollën projektin e tyre më të fundit.

Pas shumë kohë pritjeje dhe pasi po na mbanin në tension me postimet e tyre në rrjetet sociale për Bonnie & Clyde, Mozzik dhe Loredana sapo e lançuan këtë bashkëpunim, të cilin mund të themi se e dashurojmë që tani.

Si dy kriminelët më të kërkuar, Loredana dhe Mozzik janë “partnerët më të mire në krim” në klipin e kësaj kënge kaq të shumëpritur.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089781284332275
    array(1) { ["section"]=> string(97) "si-dy-kriminelet-me-te-kerkuar-mozzik-dhe-loredana-me-ne-fund-publikojne-bonnie-clyde-video-71694" }