INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shumë do zhgënjehen! Ariel e thotë TROÇ kë do më shumë Kylie Jenner apo shqiptaren e famshme [FOTO]

Shumë do zhgënjehen! Ariel e thotë TROÇ kë do më shumë Kylie Jenner apo shqiptaren e famshme [FOTO]

Publikuar më: 14:52 15-04-2018

Ariel Tejada është një ndër grimierët më të famshëm në botë. Ai është grimieri i Kylie Jenner dhe familjes Kardashian-Jenner kur bëhet fjalë për evente të ndryshme apo edhe sete fotografike. Njëjtë edhe grimieri shqiptar Mario por vetëm se Dedivanoviç është shumë i famshëm se Tejada.
Por Arielin e njohim edhe si shoku i ngushtë i Anxhelina Hadërgjonaj. Si duket Ariel nuk ka të preferuarën e tij, Kylien edhe pse kalon shumë kohë me të apo se e do fortë. Ai zgjedh Anxhelinën si gjysmën e tij më të mirë dhe këtë ua ka treguar edhe 1.4 milion ndjekësve të tij në Instagram./intv.al/

6c836566-e28e-4d26-8497-dc1fd1dca5db.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033221244812012
    array(1) { ["section"]=> string(102) "shume-do-zhgenjehen-ariel-e-thote-troc-ke-do-me-shume-kylie-jenner-apo-shqiptaren-e-famshme-foto-55307" }