INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shtatzënë apo jo? Familja është shumë e shqetësuar për Kylie Jenner dhe arsyeja është kjo [FOTO]

Shtatzënë apo jo? Familja është shumë e shqetësuar për Kylie Jenner dhe arsyeja është kjo [FOTO]

Publikuar më: 12:11 25-01-2018

Kylie Jenner është epiqendra e lajmeve rozë pasi që në kohën kur u fol për një shtatzëni të mundshme të saj, ka luajtur mjaft mirë me mediat. As familja, as Kylie, as partneri i saj Travis Scott nuk janë prononcuar asnjëherë për shtatzëninë e mundshme të 20-vjeçares dhe me fotot e publikuara nga ajo në rrjetet sociale ka “hutuar” më shumë fansat.

Por një burim i afërt me familjen, ka folur për revistën e njohur PEOPLE për të cilët ka deklaruar se Kylie ëhstë shtatzënë, mirëpo nëna dhe motrat e saj janë të shqetësuara sepse ajo është shumë e re për t’u bërë me fëmijë.

Por mbi të gjithë ato janë shprehur se do e mbështesin të voglën e familjes dhe do e ndihmojnë që të ketë një prindërim sa më të mbarë .
“Mami Kris dhe motrat Kim e Kourtney i japin asaj vazhdimisht këshilla si nëna”, shtoi më tej i njëjti burim.

familj.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015661716461182
    array(1) { ["section"]=> string(99) "shtatzene-apo-jo-familja-eshte-shume-e-shqetesuar-per-kylie-jenner-dhe-arsyeja-eshte-kjo-foto-48497" }