INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Shqiptari në det!”, Gjiko bën atë që të gjithë ne e kemi bërë në plazh dhe se mohoni dot! [FOTO]

“Shqiptari në det!”, Gjiko bën atë që të gjithë ne e kemi bërë në plazh dhe se mohoni dot! [FOTO]

Publikuar më: 22:23 11-01-2018

Epo ne kudo që shkojmë, do u tregojmë të tjerëve në një mënyrë apo një tjetër se jemi shqiptarë. Të njejtën gjë ka bërë edhe reperi i njohur Gjiko. Përveç se një nga reperat më të mirë të momentit, Gjiko na ka treguar që ka një sens humori për t’u admiruar. Ai ndodhet për pushime në Maldive me partneren e tij Elita Rudin, por nuk i ka harruar “zakonet” shqiptare.
Ai ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet duke u lyer me kos sipas tij dhe ka shkruar: “Shqiptarët në deti.

gjikooo.png

Mirëpo të themi të drejtën, ai duket si krem, por për shaka reperi shkruan se kjo është ajo çfarë bën një shqiptar kur shkon me pushime në det.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001270055770874
    array(1) { ["section"]=> string(96) "shqiptari-ne-det-gjiko-ben-ate-qe-te-gjithe-ne-e-kemi-bere-ne-plazh-dhe-se-mohoni-dot-foto-47299" }