INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shqipëria kalon në avantazh, shënon Armando Sadiku [VIDEO]

Shqipëria kalon në avantazh, shënon Armando Sadiku [VIDEO]

Publikuar më: 20:05 13-11-2017

Edhe pse një miqësore, po luhet një ndeshje shumë e bukur në Turqi. Pikërisht në momentin më të mirë të kombëtares turke, me një Cenk Tosun i cili ka vënë disa herë në vështirësi Berishën, ka shënuar Shqipëria. Odise Roshi depërton mjaft mirë në krahun e  djathtë, hyn brenda zonës dhe pason për Sadikun, i cili e ka të thjeshtë për ta dërguar në rrjetë.

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001230001449585
    array(1) { ["section"]=> string(61) "shqiperia-kalon-ne-avantazh-shenon-armando-sadiku-video-41833" }