INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shpërthimi i Ramës. ‘Fajkua, ujqër, gojëshqyer, stalinistë, bajraktarë dhe djaj’ [VIDEO]

Shpërthimi i Ramës. ‘Fajkua, ujqër, gojëshqyer, stalinistë, bajraktarë dhe djaj’ [VIDEO]

Publikuar më: 14:54 16-05-2018

Të gjithë prisnin fjalimin e Edi Ramës përballë grupit kuvendor, e ku do të mësonim qëndrimin e tij mbi fatin e mandatit të Fatmir Xhafës. Ndërsa e mori në mbrojtje, Edi Rama ka lëshuar akuza të forta ndaj përfaqësuesve më të lartë të opozitës, Sali Berishës, Lulzim Bashës e Monika Kryemadhit. Ndiqni shpërthimet e kryeministrit kundër opozitës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043199062347412
    array(1) { ["section"]=> string(85) "shperthimi-i-rames-fajkua-ujqer-gojeshqyer-staliniste-bajraktare-dhe-djaj-video-58540" }