Ish-Miss Albania befason me deklaratën e saj: Çfarë më kërkuan për të përfaqësuar vendin në Miss Universe

Aug 13, 2017

Industria e modës është shumë e vështirë dhe për të bërë karrierë të suksesshme sigurisht që duhen kaluar disa pengesa. E pikërisht një situatë shumë të vështirë ka përjetuar edhe ish-Miss Albania 2005, Suada Sherifi. Bukuroshja shqiptare ka treguar për herë të parë arsyen pse nuk përfaqësoi Shqipërinë në MissUniverse pas marrjes së kurorës si Miss Albania 2005. Sipas saj gjithcka shkoi ashtu pasi ajo nuk pranoi të bëjë hundën dhe këtë ia kishte kërkuar fotografi i njohur, Fadil Berisha. Suada nuk pranoi sepse sipas saj diçka e tillë ‘nuk ishte e drejtë’ dhe në vend të saj konkurroi Eralda Hitaj.  

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll