Ngjashmëri e frikshme mes moderatores shqiptare dhe Lori Hoxhës [FOTO]

Aug 07, 2017

Ngjashmëri e frikshme!! 

Lori Hoxha është një ndër femrat më me ndikim në vend. Ajo gjithashtu është pa dyshim një ndër personazhet publik më të dashur dhe më të komentuar. E bukur, me stil por edhe një vajzë e thjeshtë pavarësisht milionave që ka Lori ka arritur të fitojë zemrën e publikut. Të gjithë pothuajse adhurojmë stilin e saj por te shumte jane personat te cilet ngaterrojne blogeren, Lori Hoxhen me një ndër moderatoret e reja ne vend, Sara Kolamin, shkruan intv.al. Është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar e cila ka bërë për vete një pjesë të mirë të publikut për relativisht pak kohë që ka në ekran. E ndjekur mjaft edhe në rrjetet sociale, Sara Kolami njihet edhe për stilin e saj të pagabueshëm.Shumë personazhe të njohur dhe fansa të tyre u komentojnë dhe vene në dukje ngjashmërinë e tyre./intv.al/

sss1.jpg

sara_lorii.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll