Marina Vjollca djeg Kaprin me format shpërthyese! [FOTO]

Jul 17, 2017

Bukuroshja e ekranit shqiptar po shijon pushime të merituara në ishullin e bukur të Kaprit.

Dhe ndërkohë që ajo po shijon relaksin, 760 mijë fansat e saj në Instagram po shijojnë fotot seksi që ajo ka postuar. Marina duket shumë seksi dhe pavarësisht veshjes së saj të plotë, sërish nuk ia del që të mbulojë format e saj shumë tërheqëse. Me lëkurën e nxirë dhe formën fizikë që nuk ka të sharë, bjondja bukuroshe është një spektakël i vërtetë për t’u shijuar mbi atë varkë. Ndoshta në lartësinë e bukurisë që ofron edhe Kapri...

mari1.jpg

mari2.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll